Kedi Kumu Kabları

Kedi tuvaleti olarak kapalı tuvalet kabı, kapalı filtreli kedi tuvalet kabı,kedi kumu kabı, kedi açık tuvalet kabı ,otomatik veya özel tuvalet eğitimleri gibi ürünler mevcuttur. Kediler tuvaletlerini yaparken kendilerine has bir yer olmasına dikkat ederler, bu sebeple onlara böyle bir alan yaratmak ve mahremlerine saygı göstermek önemlidir. Yavru kedileri kum kabı kullanımına alıştırmak için en iyi tercih öncelikli olarak üzerine rahatlıkla çıkabilecekleri açık bir kum kabı kullanımıdır. Ben kapalı bir model secerek ilk günlerde biraz sıkıntı yaşadım.

kedi kumu kabıTahmin edeceğiniz gibi evin birkaç yerinden hoş ve güzel kokular geldi burnuma. Kapalı bir kum kabı ilerki günlerde kesinlikle daha kullanışlı ve onlarında tercih edeceği bir ürün olduğu için kapalı bir ürün alıp, alışkanlık kazanana kadar açık kullanıp daha sonra kapatmanız daha mantıklı bir hareket olacaktır. Ayrıca ilk yapacağınız şey, yeni kediniz eve gelir gelmez onu evde ilk koyacağınız alanın onun kum kabı olmasına dikkat etmeniz. Tuvalet eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgiyi size bir sonraki yazımızda veriyor olacağım ama az önce verdiğim ipucu çok değerli ve kokusuz

http://www.kedikumuturkiye.com

Bir önceki yazımız olan Aloe Vera Jel Nedir ? başlıklı makalemizde aloe vera jel hangi ilaçların yapımında kullanılır, aloe vera jel ne zaman bulundu ve aloe vera jeli kim keşfetti hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 9 Ekim 2017 — 18:55

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

d silver jel © 2017 | D Silver Jel Site Haritası